Про комплекс

ЖК «Удобний»

Это три жилых дома этажностью 22-24-22 с двухуровневым паркингом и объектами социальной инфраструктуры. Несущие конструкции здания из монолитного железобетона на свайном фундаменте.

ЖК Удобний Одеса

Стіни

Зовнішні стіни будинку заповнюються газобетоном товщиною 300 мм і утеплюються базальтової ватою 150 мм, що відповідає товщині цегляної стіни товщиною 80 см.

Стіни між квартирами - газобетон товщиною 200 мм.

Міжкімнатні перегородки в квартирах - газобетон товщиною 100 мм.

Вікна

Чотирикамерний віконний профіль КВЕ і фурнітура фірми «WH aktivPilot Concept» (Німеччина). Склопакети двокамерні - сонцезахисні і енергозберігаючі (теплоефективність на 30% вище нормативної).

Шумоізоляція

У конструкції підлоги передбачено шар ізолюючого матеріалу, що забезпечує шумоізоляцію до 40 ДЦ (рівень шуму сучасного реактивного літака при зльоті дорівнює 120 децибел).

Вхідні двері

У квартирах встановлюються сталеві двері з підвищеною шумоізоляцією, оснащені якісною фурнітурою і надійними замками.

Ліфти

У кожній секції буде встановлено 1 вантажопасажирський і 2 пасажирських ліфта

За 7 років на будівельному ринку України ці ліфти показали безвідмовну роботу, надійність і безпеку в експлуатації. Їх виготовлення базується на основних комплектуючих ліфтів японської фірми «Mitsubishi».

Дахові газові котельні

На даху кожного будинку розташовуються газові котельні з енергозберігаючими конденсаційними котлами німецької фірми BUDERUS. Ефективність цих котлів становить 98%, що дозволить жителям нашого комплексу уникнути значних витрат на енергоносії.

Комунікації

У кожну квартиру заводяться стояки: каналізації, холодної і гарячої води, всередині квартир виконується розводка труб опалення та встановлюються радіатори, електропроводка і Інтернет до квартири.

Паркінг

Дворівневий паркінг на 173 паркувальних місця, з яких 56 машино-місць запроектовано за європейським досвідом дворівневими.

Крім того, на даху паркінгу розміщується відкрита стоянка для автомобілів на 27 паркувальних місць.

Паркінг оснащений електрозаряднимі пристроями для автомобілів. Спуститися в нього можна на ліфті.

ЖК Удобний Одеса

Інфраструктура

Відмінною рисою хорошого житлового комплексу для життя є наявність облаштованої прибудинкової території. ЖК “Удобный” Одеса має в своєму розпорядженні озелененою прогулянкової зоною з фонтаном в центрі двору, велостоянки, безпечним дитячим майданчиком

Відповідно до сучасних стандартів весь комплекс і прибудинкова територія знаходиться під постійним контролем, відеоспостереженням та охороною.

ЖК Удобний Одеса

Умови інвестування

Перший внесок від 25%

Безвідсоткова відстрочка до закінчення будівництва

Одеса,
вул. Середньофонтанська, 19-г,
ТЦ «Кристал» офіс 1

+38 (048) 789 44 50
+38 (068) 897 67 50
+38 (063) 221 00 70

Графік роботи:

ПН-ПТ: 10.00-18.00

СБ: 11.00-16.00

Вихідний - неділя