Про комплекс

ЖК «Удобний»

Це трисекційний 22-24-22 поверховий будинок з дворівневим підземним паркінгом та об'єктами соціальної інфраструктури.

Підвищену стійкість та тривалий термін експлуатації будівлі забезпечує висока міцність несучих конструкцій з монолітного залізобетону на палевому фундаменті.

ЖК Удобний Одеса

Стены

Монолітні стіни та перекриття пожежостійкі і дають максимальну безпеку в нинішніх реаліях.

Зовнішні стіни будинку заповнюються газобетоном завтовшки 300 мм і утеплюються базальтовою ватою 150 мм, що відповідає товщині цегляної стіни шириною 80 см.

Стіни між квартирами – залізобетон товщиною 200 мм.

Міжкімнатні перегородки в квартирах - газобетон товщиною 100 мм.

Вікна та балконні двері

Чотирьох камерний віконний профіль КВЕ та фурнітура фірми WH aktivPilot Concept (Німеччина).

Склопакети двокамерні - сонцезахисні та енергозберігаючі (теплоефективність на 30% вище нормативної). Компанія «Паритет» виготовляє та встановлює в нашому будинку ці сучасні та надійні віконні системи.

Шумоізоляція

У конструкції підлоги передбачено шар ізолюючого матеріалу, що забезпечує шумоізоляцію до 40 ДЦ (рівень шуму сучасного реактивного літака при зльоті дорівнює 120 децибел).

Вхідні двері

У квартирах встановлюються сталеві двері з підвищеною шумоізоляцією, оснащені якісною фурнітурою і надійними замками.

Ліфти

У кожній секції буде встановлено 1 вантажопасажирський і 2 пасажирських ліфтаторгової марки «MIZUI».

За 7 років на будівельному ринку України ці ліфти показали безвідмовну роботу, надійність і безпеку в експлуатації. Їх виготовлення базується на основних комплектуючих ліфтів японської фірми «Mitsubishi».

Дахові газові котельні

На даху кожного будинку розташовуються газові котельні з енергозберігаючими конденсаційними котлами німецької фірми BUDERUS. Ефективність цих котлів становить 98%, що дозволить жителям нашого комплексу уникнути значних витрат на енергоносії.

Комунікації

У кожну квартиру заводяться стояки: каналізації, холодної і гарячої води, всередині квартир виконується розводка труб опалення та встановлюються радіатори, електропроводка і Інтернет до квартири.

Паркінг

Дворівневий паркінг на 173 паркувальні місця, з яких 56 машино-місць запроектовані з європейського досвіду дворівневими. Дах паркінгу експлуатується, де, в тому число, розміщується відкрита стоянка для автомобілів на 27 місць для паркування. У паркінгу знаходяться електрозарядні пристрої для автомобілів.Підземний паркінг обладнаний ліфтом, має вентиляцію та 4 евакуаційні виходу. Плита перекриття в паркінгу складає 35 см, що дозволяє використовувати його в якість укриття.

ЖК Удобний Одеса

Інфраструктура

Відмінною рисою хорошого житлового комплексу для життя є наявність облаштованої прибудинкової території. ЖК “Удобный” Одеса має в своєму розпорядженні озелененою прогулянкової зоною з фонтаном в центрі двору, велостоянки, безпечним дитячим майданчиком

Відповідно до сучасних стандартів весь комплекс і прибудинкова територія знаходиться під постійним контролем, відеоспостереженням та охороною.

ЖК Удобний Одеса

Умови інвестування

Перший внесок від 25%

Безвідсоткова відстрочка до закінчення будівництва

Одеса,
вул. Середньофонтанська, 19-г,
ТЦ «Кристал» офіс 1

+38 (048) 789 44 50
+38 (068) 897 67 50
+38 (093) 000 77 50

Графік роботи:

ПН-ПТ: 10.00-19.00

СБ: 11.00-16.00

Вихідний - неділя