Документи

Присутність коректно оформленої документальної основи забудовника - це безумовна гарантія надійності і якості при покупці квартири. У разі виникнення юридичних суперечок і розглядів, документальна база забудовника посприяє швидкому і безболісного вирішення конфлікту. Найчастіше, такий конфлікт має позитивний результат для власника квартири. Кожен забудовник зобов'язаний в цілях ознайомлення або вивчення пред'явити потенційному інвестору пакет необхідних документів, що підтверджують чистоту угоди і порядність забудовника.

Технічні умови на електропостачання

Технічні умови на водопостачання та водовідведення

Технічні умови на приєднання до газопроводу

Містобудівні умови і обмеження

Договір оренди землі

Дозвіл на проведення будівельних робіт

Додаткова угода про продовження оренди землі

Витяг щодо внесення змін до Дозволу на проведення будівельних робіт

Список документації

У розділі документи ЖК «Удобний» ви можете ознайомитися з документацією, яка підтверджує наявність проектної документації, реєстрації забудовника, юридичний статус компанії, всілякі дозволи і права власності на землю. Якщо у Вас виникли додаткові питання по юридичній основі ЖК «Удобний», то звертайтеся в наш інформаційний центр. За Вашим запитом нададуть комплексну консультацію з докладним опис цікавить питання.

Чому так важливо звертати увагу на документи забудовника

Забудовника вкрай необхідно вибирати уважно, навіть прискіпливо, пропускати інформацію про нього і його діяльності через безліч фільтрів законопорядочності. У разі відмови пред'явлення документів або “замилювання” очей, варто відійти від взаємодії з подібним підрядником. За красивими промовами швидше за все ховається майбутній акт шахрайства. Будьте уважні і робіть розумні інвестиції.

Інвестуйте в нерухомість в ЖК Удобный

ЖК «Удобний» Середньофонтанська - відмінний варіант для сучасного життя в центрі міста. Доступні ціни на квартири від забудовника, зручна транспортна розв'язка, безліч культурно-розважальних об'єктів. Якщо Вас зацікавила конкретна квартира, планування або умови вступу в члени кооперативу - звертайтеся в наш інформаційний центр за наданням повної інформації.

Одеса,
вул. Середньофонтанська, 19-г,
ТЦ «Кристал» офіс 1

+38 (048) 789 44 50
+38 (068) 897 67 50
+38 (093) 000 77 50

Графік роботи:

ПН-ПТ: 10.00-19.00

СБ: 11.00-16.00

Вихідний - неділя